06/05/2013

KinoKlub: Rent-a-muc

Pred nami je že nova nedelja in z njo tudi nova projekcija v okviru KinoKluba. Kot vedno je namenjena članom Udarnikovega KinoKluba, kar lahko postanete tako, da se prijavite na obveščanje na kinoklub@udarnik.eu. Vstopnina za vsako projekcijo je simboličen 1 EUR v obliki donacije.

To nedeljo, 12. maja 2013 si bo tako ob 17:00 v Udarniku (Grajski trg 1, Maribor) mogoče ogledati japonsko komično dramo z naslovom

Naslov izvirnika: Rentaneko
Režija: Naoko Ogigami
Igrajo: Mikako Ichikawa, Reiko Kusamura, Ken Mitsuishi, Maho Yamada, Kei Tanaka
Zvrst: komedija, drama
Dolžina: 110 minut
Tonski zapis: japonski
Podnapisi: slovenski

Čudaška ženska z imenom Sayako (Mikako Ichikawa) osamljenim ljudem posoja mačke. Med najemniki je starka, ki je pred kratkim izgubila moža in lastno mačko, moški, ki se je zaradi dela odselil od družine, ženska v izposojevalnici avtomobilov, ki dvomi o svojem obstoju, in moški, ki je povezan s Sayakino preteklostjo. Sayako je že od nekdaj privlačila mačke, ampak edina težava je, da privlači samo mačke, ljudje pa se je na daleč izogibajo, kar pa ji otežuje doseči zastavljene cilje.

Napovednik

Svojo udeležbo za ogled tega filma lahko potrdite tudi na Facebooku.

Se vidimo!

1 komentar:

1. Cześć wszystkim,
    Nazywam się Ahmad Asnul Brunei, skontaktowałem się z panem Frankiem Raymondem w sprawie kwoty pożyczki biznesowej w wysokości 250 000 USD. Wtedy powiedziano mi o zatwierdzeniu wnioskowanej kwoty pożyczki, po ponownym podjęciu ryzyka, ponieważ bardzo chciałem założyć firmę ku mojemu największemu zaskoczeniu kwota pożyczki została przelana na moje konto bankowe w ciągu 24 godzin bankowych bez żadnych stresów związanych z uzyskaniem pożyczki. Byłem zaskoczony, ponieważ padłem ofiarą oszustwa! Jeśli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem jakiejkolwiek kwoty pożyczki i znajdujesz się w jakimkolwiek kraju, radzę skontaktować się z Panem Frankiem Raymondem poprzez email: frankraymondloaninvestment@gmail.com

OdgovoriIzbriši