24/09/2023

MokuMatsuri: Animoku skozi čas - 2. del: Anime in manga bazar

Drugi dan festivala MokuMatsuri: Animoku skozi čas se bo odvijal v soboto, 30. 9. 2023, od 12. ure dalje, in sicer ponovno v Kulturnem inkubatorju, Koroška cesta 18, Maribor. Na tokratnem dogodku bomo posebno pozornost posvečali animejem in mangam v kakršni koli obliki, medtem ko bo vzporedno potekal tudi bazar oz. prodaja rabljenih predmetov, povezanih z geekovsko kulturo.
Bazar bo potekal skozi celoten dogodek, na njem pa boste lahko kupili, prodali ali izmenjavali mange, stripe, knjige, Blu-Ray, DVD ali CD ploščke, figure in še kaj. Povabili smo tudi nekaj manjših trgovinic, ki bodo popestrile prodajne stojnice z nekaj novimi izdelki.

Tokratni načrtovani program je sicer sledeči:

PROSTOR 1
12:00-21:00 Stojnice (prodaja rabljenih izdelkov, Azijska papirnica ...)
 
PROSTOR 2
12:15-13:00 Uvod/pogovor o mangah in stripih
13:00-17:00 Igranje družabnih iger s tematiko animejev in Japonske:
- Cowboy Bebop: Space Serenade
- Sushi Go! Party
- Heroes of Fairy Tail
- Naruto: Ninja Arena
- Red Panda
17:00-18:30 Okrogla miza o podnaslavljanju in sinhronizaciji
18:30-19:30 Ogled animeja z ljubiteljskimi slovenskimi podnapisi
19:30-21:00 Ogled animeja z ljubiteljsko slovensko sinhronizacijo
21:00-23:59 Karaoke After Party

Organizatorji si vsekakor pridržujemo pravico za naknadno spremembo programa, tako da obstaja verjetnost, da bo do samega dogodka dodana še kakšna aktivnost. Vse spremembe bomo naknadno objavili v dogodku na družbenem omrežju Facebook.

Vstop na dogodek je vsekakor prost, za obiskovalce, mlajše od 13. leta, pa je priporočljivo, da se dogodka udeležijo v spremstvu staršev ali odgovornega skrbnika.

Vabljeni.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...