Večer animejev in družabnih iger 2/2024

V soboto, 3. 2. 2024, ob 17. uri sledi že drugi letošnji Večer animejev in družabnih iger, ki ga organiziramo v sodelovanju z MKC Maribor v Kulturnem inkubatorju, Koroška cesta 18, Maribor. Kot običajno je vstop na dogodek brezplačen, za obiskovalce, mlajše od 13. leta, pa je priporočljivo, da se ga udeležijo v spremstvu staršev ali odgovornega skrbnika.

Tokratni dogodek bomo posvetili franšizi Jujutsu Kaisen, saj te dni ravno izide video igra Jujutsu Kaisen: Cursed Clash. Tako bo tokratni program večinoma obarvan s prekletstvom tega animeja in mange, tako da bo sledeči:

17:00 - 19:00 Ogled anime filma Jujutsu Kaisen 0
19:00 - 20:00 Ogled prvih dveh epizod animeja Jujutsu Kaisen
20:00 - 00:00 Preizkus igre Jujutsu Kaisen: Cursed Clash na konzoli Nintendo Switch
20:00 - 00:00 Igranje družabnih iger

Spodaj si lahko ogledate tudi napovednike za predvajana animeja in igro, ki jo boste lahko preizkusili.

Napovednik za Jujutsu Kaisen 0

Napovednik za Jujutsu Kaisen

Napovednik za Jujutsu Kaisen: Cursed Clash

Vabljeni.


Komentarji