18/01/2024

Animoku Geek Time S02E03

Oddaja Animoku Geek Time se vrača na naš Twitch kanal AnimokuTiVi s 3. epizodo 2. sezone že to nedeljo, 21. 1. 2024, ob 10. uri. V tokratni oddaji si bomo ogledali špil Palworld, ki ga preprosto lahko opišemo kot "pokemonovsko streljačino, postavljeno v odprti svet, v katerem se spopadate z nasprotniki, kmetujete in gradite".

Ker gre za zgodnji dostop do igre, si bomo tako ustvarili prvi vtis o tem špilu, ki sicer izide že dva dni prej, in tako podali tudi naše mnenje, kaj deluje in kaj ne. Ustvarjalci sicer obljubljajo, da bo igra v zgodnjem dostopu leto dni in da bodo v tem času odpravili morebitne napake ter vsekakor še dodali kakšne druge stvari, ki bodo popestrile dinamiko igranja.

Se gledamo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igra Donkey Kong Country Returns dobi HD različico

Nintendo je na torkovem Nintendo Directu sporočil, da bo priljubljena igra Donkey Kong Country Returns , ki je leta 2010 prvotno izšla na k...