18/12/2013

Animoku druženja januarja 2014


V mesecu januarju bo druženj skupine Animoku nekoliko manj, saj cel mesec januar ne bo KinoKlub projekcij v Udarniku. Razlog za to leži predvsem v moji prezasedenosti, tako da nikakor ne bom imel časa izbirati in dostavljati filmov za projekcije. Se pa zagotovo vračajo februarja, tako da naj vas zaenkrat prav nič ne skrbi. Do takrat pa pridno glasujte, kdaj vam bi najbolj ugajal termin za KinoKlub. In če bo dovolj glasov, se bomo poskusili dogovoriti z Udarnikom za večino najbolj primeren termin. Kaj pa torej januarja sploh ostane?
Najprej so tukaj kino druženja, ki jih bo v januarju kar nekaj, čeprav je tudi možno, da bo pri samem razporedu še prišlo do kakšnih sprememb, saj slovenski kinematografi neprestano spreminjajo napovedane termine za filme. Sodeč po zdajšnjih podatkih si bomo tako bodisi v Cineplexxu Maribor bodisi v Koloseju Maribor ogledali sledeče filme:

Ponedeljek, 6. januarja 2014
CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS 2

Ponedeljek, 13. januarja 2014
HOMEFRONT

Ponedeljek, 20. januarja 2014
47 RONIN

V mesecu januarju tudi ne bomo ukinili Animoku druženj v Kulturnem inkubatorju na Koroški cesti 18 v Mariboru, kjer boste še naprej lahko uživali v pogovorih s kolegi, družabnih igrah, karaokah in projekcijah, ki so znane samo članom naše skupine. V prvem mesecu leta 2014 bodo tako potekala naslednja druženja:
Četrtek, 9. januarja 2013, od 18:00 do 23:00
ANIMOKU DRUŽENJE 1/2014

Četrtek, 30. januarja 2013, od 18:00 do 23:00
ANIMOKU DRUŽENJE 2/2014

To je torej zaenkrat vse, kar lahko pričakujete od nas v mesecu januarju. Pridružujemo si tudi pravico do spremembe programa, o čemer vas bomo tako ali tako sproti obveščali, saj ni vse popolnoma odvisno od nas. Ob tej priložnosti pa vam želimo vesele božične praznike in srečno novo leto 2014.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...