17/12/2013

KinoKlub: TAI CHI JUNAK


TAI CHI JUNAK
Kitajska, 2012 / Naslov izvirnika: Tai-Chi Hero / Režija: Stephen Fung / Igrajo: Yuan Xiaochao, Stephen Fung, Angelababy, Peter Stormare / Zvrst: akcija, komedija, fantazijski / Trajanje: 100 minut / Zvok: mandarinski / Podnapisi: angleški

Kdaj:
Nedelja, 22. decembra 2013 ob 17:00

Kje:
Zavod Udarnik, Grajski trg 1, Maribor

Facebook dogodek
(za ogled dogodka kliknite na povezavo)

Yang Luchan še vedno skuša najti svoje mesto v vasi Chen, legendarnem naselju, kjer so vsi mojstri borilnih veščin in je tujce prepovedano učiti tehnike tai-chija. A ker je pomagal rešiti vas pred groznim parnim strojem, se Yuniang, hčerka mojstra Chena, odloči poročiti z njim in ga tako napraviti za del družine, vendar zgolj zaradi formalnosti. Tako postane Yuniang Luchanova učiteljica, s čimer se Luchan popolnoma strinja, saj mu v nasprotnem primeru grozi smrt zaradi njegove izbokline na glavi, ki ga vsakič, kadar jo izkoristi, da sprosti svoje moči, napravi bolj neumnega. Ampak vasi ponovno grozi nevarnost in Luchan je zopet postavljen pred velik izziv.


Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...