17/05/2012

AniNite 2012 - Info Update

Nekaj dni nazaj smo objavili nekaj novih informacij o Aninitu 2012 in, glej ga zlomka, že spet imamo možnost sporočiti nekaj novega. Kot veste, je v tradiciji Aninita, da se povabijo tudi znani gostje. Sicer zaenkrat ne vemo, koliko jih bodo povabili, je pa zaenkrat že znan prvi gost. To je Nao Yazawa. Njeno verjetno najprepoznavnejše delo je seveda manga Wedding Peach. Istoimenski anime pa si je bilo možno nekoč ogledati tudi na nemškem RTL2.

To je zaenkrat vse, v kolikor pa izvemo še kaj novega, pa vas bomo tako ali tako naknadno obvestili. V glavnem, če vas zanima še kaj več, vam priporočamo, da se odklikate kar na njihovo uradno stran in jo malce raziščete. Za konec pa smo vam še priložili nemški opening od Wedding Peach. Uživajte ob ogledu.


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...