04/05/2012

Projekcija v Kulturnem Inkubatorju (10. 05. 2012)

V četrtek, 10. 05. 2012, bo ob 20:00 v Kulturnem Inkubatorju na Koroški cesti 18 v Mariboru potekalo druženje skupine Animoku. Tokrat si bomo ogledali animejski film, ki je del kultne serije animejskih serij in filmov o znamenitem tatu. Gre za najnovejši filmski projekt, ki je v bistvu nastal ob 40-letnici obstoja te kultne animacije. Če ste ugotovili, za kateri anime gre in si ga želite ogledati, ste vljudno vabljeni, da se nam pridružite. Program druženja bo sledeči:

20:00 Druženje
20:15 Shin Chan ep 05 (nem sinhro)
20:40 Anime projekcija (do pribl. 22:15)

Kot vedno, vstop je prost, priporočljivi so kakšni prigrizki (nikakor ni to obveza) in pa prinesite zvrhano mero dobre volje.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...