23/05/2012

Projekcija v Kulturnem Inkubatorju (24. 05. 2012)

Tudi ta teden bo projekcija v Kulturnem Inkubatorju na Koroški cesti 18 v Mariboru, vendar pa je prišlo do majhne spremembe. Namesto ob 19. uri tokrat začnemo ob 20. uri. Prav tako pa bo prvoten spored, ki je vključeval tudi ogled prve epizode animejske serije Halo Kurt nekoliko spremenjen, saj te serije tokrat ne bo mogoče predvajati. Tako se tokratni spored glasi:

20:00 Druženje
20:15 Shin Chan ep 06 (nemška sinhronizacija)
20:40 Projekcija korejskega filma (do pribl. 22:40)

Se vidimo.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...