13/11/2012

Restavracija Miyabi dostavlja tudi na dom

Nekaj dni nazaj smo vas obvestili, da so v restavraciji Miyabi pripravili darilne bone, ki jih lahko podarite vašim najbližjim, danes pa imamo za vas še eno veselo novico.

Restavracija Miyabi bo od srede, 14. novembra 2012 omogočala tudi dostavo na dom, v kolikor se nahajate v bližnji okolici Maribora (do 10 km). Dostava je brezplačna in velja za naročilo treh ali več porcij. Dostavljali bodo med 10. in 17. uro.

Na meniju, ki so ga objavili na letaku za dostavo (slika desno), najdemo tudi nekaj jedi, ki jih do zdaj nismo uspeli zaslediti v njihovi standardni ponudbi. Tako so na letaku sledeče jedi, ki jih je vsekakor vredno poskusiti, saj gre za zdrave in okusne obroke:
  • Oyakodon - 6,50 EUR
  • Solata s piščancem Teriyaki - 6,00 EUR
  • Suši - 10,00 EUR
  • Kinpira - 7,50 EUR
  • Tempura - 12,00 EUR
  • Riž s curryjem - 7,00 EUR
  • Ocvrt piščane po japonsko - 7,00 EUR
  • Piščanec Ykitori - 7,00 EUR
  • Yakisoba - 5,00 EUR
V ceno jedi pa še ni všteta cena embalaže, ki znaša 0,20 EUR. Jedi lahko tako naročite na telefonski številki 02/320-6938 in 02/320-6926 ter okusite gurmanske poslastice te dežele z daljnega vzhoda kar doma.

Itadakimasu!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konec leta prihaja animejska predzgodba Gospodarja prstanov

Warner Bros. Animation , New Line Cinema in Sola Entertainment so na Festivalu animiranega filma v Annecyju, ki velja za najstarejši in na...