22/03/2015

Animoku druženje 1/2015


Tisti, kaj ste bili včeraj na Chibi Makkonu, ste o tem sicer že informirani, če ste videli naš program za marec in april, ostale pa obveščamo sedaj. V petek, 27. marca 2015, se ob 18. uri (poskusno) vračajo Animoku druženja s projekcijami. Tokrat bodo v prostorih Twist bara na Koroški cesti 62 v Mariboru.

Na druženjih bomo igrali družabne igre, ki jih lahko tudi prinesete s sabo, se zabavali ob karaokah in si vsak pogledali eno zanimivo projekcijo. Druženja so namenjena za člane naše skupine, kar pa enostavno postanete tako, da pridete na druženje in nam daste svoje podatke (e-mail in FB kontakt, saj se določena druženja organizirajo preko naše zaprte skupine).

Vljudno torej vabljeni, da se nam pridružite ta petek. Kaj se bo tokrat gledalo, pa naj za tiste, kaj niso videli še programa, zaenkrat ostane skrivnost. Vstop pa je vsekakor prost.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...