19/02/2016

Animoku večer animejev in namiznih iger 2/2016


Po uspešnem začetku našega novega sklopa druženj, ki smo ga obogatili s predstavitvijo igre Weiß Schwarz in turnirjem v tej igri, se bo naš drugi letošnji Večer animejev in namiznih iger, ki bo potekal v soboto, 27. februarja 2016, od 17. do 23. ure v Vetrinjskem dvoru, Vetrinjska ulica 30, Maribor, nadaljeval nekoliko bolj sproščeno. Lahko boste igrali kakšno namizno igro, igre s kartami Weiß Schwarz ali pa s sabo prinesli kakšno vašo namizno igro in jo delili z nami. S tem drugim druženjem bomo k repertoarju dodali še karaoke, tako da se boste s prijatelji lahko pomerili tudi v pevsekem duelu. Vsekakor pa ne bodo manjkale tudi animejske projekcije. Tokrat smo za vas izbrali dva animejska naslova, ki bi vas vsekakor utegnila zanimati. Bomo pa za vas pripravili ponovno kratko predavanje, tokrat na tematiko ljubiteljskega podnaslavljanja, v katerem bomo napravili majhen uvod, kako se tega sploh lotiti.
Tako bo program, ki ga pripravljamo na tokratnem druženju, sledeči:

17:00 Prosto igranje namiznih iger/iger s kartami
18:00 Predavanje FANSUB: UVOD V LJUBITELJSKO PODNASLAVLJANJE + pogovor
19:00 Prosto igranje namiznih iger/iger s kartami in karaoke
21:00 Projekcija animeja GARAKOWA -RESTORE THE WORLD- (Crunchyroll)
22:10 Projekcija animeja NOBLESSE: AWAKENING (Crunchyroll)

Svojo udeležb lahko potrdite tudi v dogodku na socialnem omrežju Facebook, do katerega lahko dostopate tukaj.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...