20/08/2017

Večer animejev in namiznih iger 12/2017


V soboto, 26. avgusta 2017, se ob 16. uri v Vetrinjski dvor, Vetrinjska ulica 30, Maribor vračajo Večeri animejev in namiznih iger. Vstop na dogodek je še vedno prost, vabljeni pa ste vsi oboževalci animejev, mang, stripov in namiznih iger.

Na tokratnem dogodku si bomo ogledali animejski celovečerec YOUR NAME (Kimi no na Wa), ki je nastal pod režijsko taktirko animejskega virtuoza Makotoja Shinkaija (5 centimeters per Second, Children Who Chase Lost Voices). Anime bo predvajan z originalnim japonskim tonskim zapisom in angleškimi podnapisi ter je primeren za vse starosti.

Program tokratnega dogodka je tako sledeči:

16:00 - 16:30
Začetek programa

16:30 - 18:30
Ogled animeja YOUR NAME

18:30 - 00:00
Prosto igranje namiznih iger

Svojo udeležbo na dogodku lahko potrdite tudi na socialnem omrežju Facebook, in sicer s klikom na povezavo tukaj. Spodaj pa si lahko tudi ogledate napovednik z angleškimi podnapisi za tokratno projekcijo.


Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konec leta prihaja animejska predzgodba Gospodarja prstanov

Warner Bros. Animation , New Line Cinema in Sola Entertainment so na Festivalu animiranega filma v Annecyju, ki velja za najstarejši in na...