14/05/2019

Večer animejev in namiznih iger 6/2019

To soboto, 18. 5. 2019, ob 17. uri se ponovno vidimo v Vetrinjskem dvoru (projektni prostor Freske), Vetrinjska ulica 30, Maribor na že 6. letošnjem Večeru animejev in namiznih iger. Tudi tokrat je vstop na dogodek popolnoma brezplačen, s sabo samo prinesite zvrhano mero dobre volje in veselja do družabnih iger. Svojo udeležbo lahko potrdite tudi na socialnem omrežju Facebook, in sicer tukaj.

Na tokratnem dogodku si bomo ogledali japonsko komično avanturo Mačji samuraj 2: Tropska dogodivščina (Neko zamurai: Minami no shima e iku). Napovednik za to štorijo, ki se bo predvajala v japonskem jeziku z angleškimi podnapisi, si lahko ogledate na koncu objave. Po filmu pa bomo igrali različne namizne igre in igre s kartami.

Hkrati vas tudi obveščamo, da nas na Facebook strani Animoku HQ z zasebnim sporočilom lahko tudi kontaktirate, če imate kakršne koli želje za igranje iger igranja domišljijskih vlog (RPG), saj se le-te igrajo po dogovoru in zanimanju obiskovalcev.

Tokratni program, ki smo ga Animokovci pripravili za vas, bo torej videti sledeče:

17:00 - 19:00
Projekcija flma Mačji samraj 2

19:00 - 23:59
Prosto igranje namiznih iger

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konvencija UmiKo 2024 je pred vrati

To soboto, 20. 4. 2024, od 11. ure dalje bo v Osnovni šoli Koper potekala konvencija UmiKo 2024 , ki jo organizira istoimensko društvo na ...