10/02/2020

Večer družabnih iger 1/2020

V soboto, 15. 2. 2020, se v Vetrinjski dvor, Vetrinjska ulica 30, Maribor vračajo Večeri družabnih iger. Prvi letošnji dogodek bo potekal med 15. in 23. uro v projektnem prostoru Freske v 1. nadstropju. Vstop na dogodek je še zmeraj prost, s sabo prinesite samo dobro voljo in veselje do namiznih iger.
Na dogodku bomo igrali različne namizne igre, predstavili pa bomo tudi namizno igro Imperial Settlers: Empires of the North, ki jo vidite na zgornji sliki. Dogodek bomo pa začeli s kratkim sestankom, da se seznanimo z načrtovanimi projekti v letošnjem letu in se pogovorimo o samih druženjih. Celoten program dogodka si lahko ogledate v dogodku na socialnem omrežju Facebook, ki ga najdete tukaj.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konec leta prihaja animejska predzgodba Gospodarja prstanov

Warner Bros. Animation , New Line Cinema in Sola Entertainment so na Festivalu animiranega filma v Annecyju, ki velja za najstarejši in na...