08/12/2023

Ado s svojo prvo svetovno turnejo prihaja tudi v Evropo

Japonska glasbenica in pevka Ado, ki je svojo večjo prepoznavnost doživela z animiranim celovečercem One Piece Film Red, v katerem svoj glas za govor in petje posoja Shanksovi hčerki Uti, te dni pa jo je mogoče slišati tudi v najavni špici animejske serije Spy x Family, naslednje leto v sklopu njene prve svetovne turneje, naslovljene Wish, ki jo sponzorira Crunchyroll, prihaja tudi v Evropo.

Naslednje leto si bo nastop te japonske glasbenice tako možno ogledati v ZDA, Evropi in tudi večjih azijskih mestih. Kar se tiče evropskih mest, bo njen nastop mogoče ujeti v naslednjih:

EVROPA


Crunchyroll omogoča svojim naročnikom, da si karte zagotovijo v predprodaji, ki se začne 11. decembra 2023 ob 16. uri. Za dodatne informacije o turneji pa je najbolje, da odklikate na uradno spletno stran, ki jo najdete na povezavi tukaj.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...