12/03/2012

Projekcija v Inkubatorju

Ta četrtek, 15. 03. 2012, je ob 19. uri anime projekcija tudi v Kulturnem Inkubatorju na Koroški cesti 18 v Mariboru. Ker projekcija ni javnega značaja, vedo, kaj se ta teden gleda, samo člani skupine Animoku. Prav tako pa bo pred projekcijo potekalo tudi druženje in lahko se boste preizkusili tudi v karaokah. Dobrodošli so tudi kakšni prigrizki.
Tedenska druženja med prijatelji in oboževalci animejev ter japonske in drugih azijskih kultur v takšni obliki potekajo že kar nekaj let. Kot smo že napisali, je eden izmed pogojev za članstvo v skupini Animoku ta, da se oseba, ki želi biti del naše skupine, osebno predstavi na kakšni izmed projekcij v Inkubatorju in/ali Udarniku.

Vljudno vabljeni.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z  MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024 , ki se bo ponovno o...