07/03/2012

Stran v izdelavi

Stran oz. blog je še trenutno v izdelavi, kar pomeni, da je to, kar trenutno vidite, zgolj načrt, kako bi blog naj izgledal. To pa pomeni, da bo potrebna še marsikatera lepotna kirurgija, preden bo blog dejansko zaživel.

Sam blog bo sicer razdeljen na dva dela, na javni in zasebni, ki bo dosegljiv samo za člane skupine animoku, in kjer bomo objavljali podorobnosti o naših druženjih in vsem. Druženja oz. eventi javnega značaja pa bodo tako ali tako objavljeni na javnem delu bloga.

Lp

zuppy-san

1 komentar:

  1. Izgled boste sčasoma že pošlihtal, važna je vsebina. ;)

    OdgovoriIzbriši

Konvencija UmiKo 2024 je pred vrati

To soboto, 20. 4. 2024, od 11. ure dalje bo v Osnovni šoli Koper potekala konvencija UmiKo 2024 , ki jo organizira istoimensko društvo na ...