11/07/2012

3. gost na AniNitu 2012

Pred kratkim so na strani Aninita 2012 objavili še tretjega gosta letošnjega dogodka. Tako bo poleg Nao Yazawe in Yoshikija Tonogaija gostja letošnjega AniNita tudi Yuna Kagesaki, ki je poznana kot avtorica mang Chibi Vampire in Aion.


Več o avtorici si lahko preberete, če kliknete na njeno ime. Če pa vas zanima sam dogodek AniNite 2012, pa kliknite na ime pravkar omenjenega dogodka. Za konec pa še povejmo nekaj že prej omenjenih informacij. AniNite 2012 bo torej potekal od 24. do 26. avgusta 2012 na Tehnični univerzi na Dunaju (Karlsplatz 13, 1040 Wien). Otvoritev dogodka bo 24. avgusta ob 14. uri. Program pa bo vključeval:
  • delavnico sinhronizacije
  • KPOP predavanje
  • predavanje o maskerstvu
  • Yaoi predavanje
  • itd.
Določeni člani naše ekipe se bodo dogodka zopet udeležili, tako da upamo, da bomo, ko se bodo z dogodka vrnili, imeli možnost ponuditi kakšne fotke in mogoče celo kak kratek članek o samem dogajanju na AniNitu. Do takrat pa je o AniNitu 2012 iz naše strani zaenkrat verjetno vse. Razen natančen program bomo verjetno še objavili. Priporočamo pa vam, če imate možnost, da se dogodka udeležite, saj je to zares enkratno doživetje. No, vsaj enkratno doživetje v letu.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...