11/11/2012

Darilni boni restavracije Miyabi

Bližajo se božični in novoletni prazniki. Verjetno se je že tudi pri vas začela nakupovalna mrzlica. Še posebej veliko težavo pa najverjetneje predstavlja prav vprašanje, kaj podariti svojim najbližjim in najdražjim.


Tudi vodilni v japonski restavraciji Miyabi so si očitno zastavili enako vprašanje in istočasno našli tudi rešitev, saj so se odločili, da bodo v teh dneh ponudili možnost nakupa darilnih bonov za 10 EUR, ki jih lahko podarite ljubljeni osebi, ta pa jih seveda lahko vnovči v restavraciji za nakup zdravih in okusnih japonskih jedi, ki jih ponujajo.


Razveselite svoje najbližje z darilnimi boni restavracije Miyabi in jim pričarajte odlično gurmansko doživetje s hrano iz dežele vzhajajočega sonca.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z  MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024 , ki se bo ponovno o...