Dragon Ball animirani filmi na RTL II

V nedeljo, 25. novembra 2012 bodo na nemški televiziji RTL II začeli s predvajanjem animiranih filmov Dragon Ball. Zvrstili se bodo vsi trije filmi, predvajani pa bodo vsakič v nedeljo zjutraj. Tako si bo torej mogoče ogledati te animirane filme v sledečih terminih:

25. 11. 2012 ob 8:55
(nemški naslov: Dragon Ball - The Movie 1: Die Legende von Shenlong)

02. 12. 2012 ob 9:05
(nemški naslov: Dragon Ball - The Movie 2: Das Schloss der Dämonen)

09. 12. 2012 ob 9:00
(nemški naslov: Dragon Ball - The Movie 3: Son Gokus erstes Turnier)

Če kliknete na posamezen naslov, boste prispeli do opisa in galerije slik iz posameznega filma. Opisi so seveda v nemščini. Nemška televizija je za oboževalce animejev torej zopet pripravila še eno poslastico, ki si jo je vsekakor vredno ogledati, saj gre za animirane filme istoimenske animejske serije, s katero smo nekateri odraščali.

Komentarji