31/12/2012

Japan City 2013


Po letošnjem uspehu konvencije Japan City 2012 so se organizatorji odločili tudi v letu 2013 pripraviti pester dvodnevni program za vse oboževalce mang in animejev. Japan City 2013 bo potekal od sobote, 23. februarja 2013 do nedelje, 24. februarja 2013, in sicer na naslednji lokaciji: Schloss Neugebäude, Otmar-Brix-Gasse 1, 1110 Dunaj, Avstrija. Za natančno lokacijo preverite spodnji zemljevid.

Dogodek bo v soboto, 23. februarja potekal od 10. do 22. ure, v nedeljo, 24. februarja pa od 10. do 20. ure. V teh dveh dneh se bo zvrstil pester program z odrskimi nastopi, predavanji, delavnicami in tekmovanji, za zabavo občinstva pa bodo poskrbeli tudi skupina Lolita KompleX, Flying Sushi Theatre in Back On Stage-Onigiri.

Tudi karte so že v predprodaji, in sicer že od 20. novembra letos pri prodajalcu Planet-Japan (Ausstellungsstraße 47, 1020 Dunaj, Avstrija). Karte lahko naročite tudi preko spleta po elektronski pošti shop@planet-japan.at. V predprodaji bodo vse do 18. februarja 2013, preko spleta pa jih bo mogoče naročiti samo do 10. februarja 2013. In kakšne so torej cene? Za dvodnevno karto (Conticket) boste v predprodaji odšteli 20 EUR, na dan dogodka pa bo cena 22 EUR. Tisti, ki pa bi si radi priskrbeli zgolj dnevno karto, pa boste za to morali v predprodaji odšteti 12 EUR, na dan dogodka pa bo cena porasla na 14 EUR.


Kot kaže, se bo tudi v letu 2013 na tej konvenciji dogajalo veliko stvari, prav tako pa je po dnevnem dogajanju v soboto načrtovan v večernih urah še "After Party" v enem izmed okoliških klubov. Če vas še zanimajo dodatne informacije, pa je najbolje da odklikate na njihovo uradno stran in se podrobneje pozanimate o samem dogodku.

1 komentar:

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...