31/12/2012

Prvi podatki o AniNitu 2013


Leto se še ni čisto izteklo in že so znani prvi podatki o največji animejski konvenciji v sosednji Avstriji. Tako je, govorim o AniNitu 2013. Pred nekaj minutami so organizatorji na svoji Facebook strani tako najavili datum in lokacijo dogodka.

Konvencija se bo odvijala v času od 16. do 18. avgusta 2013, vendar ne na isti lokaciji kot lani. Tokratni dogodek se bo odvijal v Multiversumu Schwechat (Möhringgase 4, 2320 Schwechat), ki se nahaja na obrobju Dunaja v bližini vzhodne avtoceste. Če vas zanima točna lokacija, si jo lahko ogledate na spodnjem zemljevidu.


To so zaenkrat vsi podatki. V kolikor bodo organizatorji najavili še kakšno dodatno novost, kot na primer goste tokratnega dogodka, pa vas bomo o tem vsekakor obvestili.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z  MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024 , ki se bo ponovno o...