20/05/2013

KinoKlub: Zlomljeno rezilo 3 in 4


V okviru KinoKluba tudi to nedeljo, 26. maja 2013 ob 17:00 nadaljujemo v Udarniku (Grajski trg 1, Maribor) s projekcijo animejev. Ta teden sta na sporedu 3. in 4. del animirane zf akcijske pustolovščine


ZLOMLJENO REZILO 3 in 4
Naslov izvirnika: Broken Blade 3 & 4
Režija: Tetsuro Amino, Nobuyoshi Habara
Glasovi: Soichiro Hoshi, Chiwa Saito, Hideyuki Umezu, Hiroshi Kamiya, Kana Hanazawa, Kazuya Nakai, Kenichi Ogata, Marina Inoue
Zvrst: anime, zf, akcija, drama, mecha, shonen
Dolžina: 110 minut (2x55 minut)
Tonski zapis: japonski
Podnapisi: slovenski

Prebivalci celine Cruzon se rodijo s sposobnostjo manipulacije kremena. Na osnovi te moči so razvili tehnologijo za spopade, med njimi tudi mobilne enote imenovane golemi. Vsi s to sposobnostjo se imenujejo čarovniki. Rygart Arrow pa je eden izmed redkih, ki nima te sposobnosti. Z bratom živi na kmetiji. Ko prejme pismo starega prijatelja Hodra, ki je sedaj kralj Krišne, se odloči odpotovati v prestolnico Binonten, kjer izve, da je med Krišno in Atenami izbruhnila vojna. A za Hodrovim povabilom se skriva nekaj več. Med izkopavanji kremena so odkrili starodavnega golema, ki ga čarovniki ne morejo upravljati. Kraljica Sigyn meni, da bi ga lahko upravljal nekdo, ki ne manipulira kremena. Rygart tako potrdi njeno domnevo, saj se golem nanj odzove. S tem pa je Rygart tudi postavljen pred težko odločitev – ali se boriti ali pobegniti.

Kot vedno je vstopnina simboličen 1 EUR v obliki donacije, projekcija pa namenjena z člane Udarnikovega KinoKluba, kar postanete z enostavno prijavo na njihovo elektronsko obveščanje. Prijavite se lahko na elektronski naslov kinoklub@udarnik.eu. Svojo udeležbo pa lahko potrdite tudi na Facebooku.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...