09/06/2013

KinoKlub: Imaginaerum


Kot smo rekli, v nedeljo, 16. junija 2013 za vas pripravljamo kar dve poslastici, ki si ju boste lahko ogledali. Prva je torej že omenjen animejski celovečerec Kikijina dostavna služba, druga pa nas popelje na dve popolnoma drugi celini, in sicer evropsko in severnoameriško. Tudi tukaj velja simbolična vstopnina 1 EUR v obliki donacije. In tudi projekcija je namenjena za člane KinoKluba.


V nedeljo, 16. junija 2013 ob 19:00 si boste torej v Udarniku (Grajski trg 1, Maribor) lahko ogledali vizualno poslastico v finsko-kanadski koprodukciji, ki je nastala na osnovi glasbe iz istoimenskega albuma finske skupine Nightwish, in sicer

IMAGINAERUM (2012)
Naslov izvirnika: Imaginaerum
Režija: Stobe Harju
Igrajo: Marianne Farley, Quinn Lord, Francis X. McCarthy, Ikka Villi, Joanna Noyes, Tuomas Holopainen, Anette Olzon, Ron Lea, Stephane Demers
Zvrst: drama, fantazijski, glasbeni
Trajanje: 85 minut
Jezik: Angleški
Podnapisi: slovenski

Glasbenik Tom Whitman pade v komo, ki ga pošlje nazaj v otroška leta, ki jih podoživlja v temačnem fantazijskem okolju, katero počasi, vendar vztrajno najeda njegov spomin. V resničnosti pa se njegova odtujena hči mora soočiti z odločitvijo, ali naj dovoli očeta odklopiti z aparatov, ki ga ohranjajo pri življenju, ali ne. Tom si mora tako v bitki s časom pridobiti nazaj svoje spomini in najti pot iz kome, preden bo to prepozno.

NAPOVEDNIK


Svojo udeležbo lahko potrdite tudi na Facebooku.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konvencija UmiKo 2024 je pred vrati

To soboto, 20. 4. 2024, od 11. ure dalje bo v Osnovni šoli Koper potekala konvencija UmiKo 2024 , ki jo organizira istoimensko društvo na ...