20/09/2013

Oktobrski program skupine Animoku


Oktobrski program naše skupine bo nekoliko bolj pester, kot je bil septembrski, predvsem zato, ker se ob nedeljskih popoldnevih vrača KinoKlub v Udarniku. In čeprav smo nekoliko okrnili kino druženja ob torkih, se bo oktobra vseeno marsikaj dogajalo.


--KINOKLUB v UDARNIKU--

Z oktobrom je nastopila nova sezona KinoKluba v Udarniku (Grajski trg 1, Maribor) z novimi filmskimi stvaritvami iz vzhodnoazijskih dežel, kakršne so Japonska, Kitajska in Južna Koreja. Sezono bomo odprli z japonskimi produkcijami, ki se dogajajo v času starodobne Japonske in se prebili vse do obdobja Meidži. Projekcije so namenjene članom Udarnikovega Kinokluba, kar postanete z enostavno prijavo na elektronsko obveščanje (kinoklub@udarnik.eu). Tako si boste v mesecu oktobru lahko ogledali naslednje stvaritve azijske sedme umetnosti:

Nedelja, 6. oktobra 2013 ob 18:00
ASURA
Japonska, 2012
Animirana akcijsko-pustolovska drama
Režija: Kei'ichi Sato

Nedelja, 13. oktobra 2013 ob 17:30
ICHI
Japonska, 2008
Akcijska pustolovska drama
Režija: Fumihiko Sori

Nedelja, 20. oktobra 2013 ob 17:00
HARA-KIRI: DEATH OF A SAMURAI
Japonska, 2011
Akcijska pustolovska drama
Režija: Takashi Miike

Nedelja, 27. oktobra 2013 ob 17:00
RUROUNI KENSHIN
Japonska, 2012
Akcijska pustolovska drama
Režija: Keishi Ohtomo
--DRUŽENJA v KULTURNEM INKUBATORJU--

Tudi v mesecu oktobru bodo potekala četrtkova druženja naše skupine v Kulturnem inkubatorju (Koroška cesta 18, Maribor), kjer se bomo družili ob igrah, karaokah, ogledu filmov ter animacij itd. Druženja so namenjena članom naše skupine, dobrodošli pa so tudi novi ljudje, ki bi se radi družili z ljudmi, ki imajo enake ali podobne interese.

Četrtek, 3. oktobra 2013 od 18:00 do 23:00

Četrtek, 10. oktobra 2013 od 18:00 do 23:00

Četrtek, 17. oktobra 2013 od 18:00 do 23:00

Četrtek, 24. oktobra 2013 od 18:00 do 23:00


--KINO DRUŽENJA V CINEPLEXXU--

Tudi kino druženja ne bomo oktobra popolnoma ukinili, ne bodo pa tako pogosta, kot so bila do sedaj. Razlog za to leži v večinoma nezanimivih filmih, visokih cenah kino vstopnic in vedno večjem nezadovoljstvu s slovenskimi distributerji (beri Blitz). Tako si bomo v oktobru ogledali samo en film.

Torek, 22. oktobra 2013
THE ESCAPE PLAN
Režija: Mikael Hafström
Igrajo: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger

GRAVITY
Režija: Alfonso Cuaron
Igrajo: Sandra Bullock, George Clooney


--DRAGON AGE RPG VEČERI-- 

V mesecu oktobru bodo tudi Dragon Age RPG večeri, in sicer po sprotnem dogovoru. Ta druženja potekajo v sodelovanju z društvom Zlati goblin, ki so društvo, katero se ukvarja z namiznimi RPG igrami, in se je treba za termine dogovarjati z njimi, tako da žal ne moremo napovedati vnaprejšnjih datumov. Ti večeri prav tako potekajo v Kulturnem inkubatorju.


--AKICON GRAZ 2013 ROAD TRIP--

26. in 27. oktobra v Avstriji poteka tudi dvodnevna anime in manga konvencija AkiCon Graz 2013, katere se naša skupna namerava udeležiti v soboto, 26. oktobra. V ta namen načrtujemo enodnevni road trip. Stroški, ki bodo pri tem nastali, so dvojni: prevozni (če so v avtu 4 osebe, je približno 10 € na osebo) in vstopnina konvencije (14 € za enodnevno karto).


To je oktobrski program naše skupine. Vabimo tako člane kot tudi vse ostale, ki vas tovrstne zadeve zanimajo, da se nam kdaj pridružite. V mesecu novembru pa vas čakajo že novi filmi in nova druženja. Želimo vam prijetne jesenske dni.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...