10/11/2013

KinoKlub: Armitage III


Po Appleseedu in trilogiji Mardock Scramble v KinoKlubu nadaljujemo z mesecem cyberpunka. Tudi v nedeljo, 17. novembra 2013 bomo ob 17:00 v Udarniku (Grajski trg 1, Maribor) odpotovali v svet prihodnosti in androidov v eni izmed znanstveno-fantastičnih animejskih klasik, ki bo predvajana v posebni Animoku verziji (beri: odstranjene so uvodne in odjavne špice, da OVA serija deluje kot film - nismo odstranili naslovov posameznih epizod, ki delujejo tako ali tako kot filmska poglavja). Govorimo torej o animeju

ARMITAGE III
Japonska, 1995
Naslov izvirnika: Armitage III
Režija: Hiroyuki Ochi, Satoshi Saga, Takuya Sato, Yukio Okamoto
Glasovi: Hiroko Kasahara, Yasunori Masutani, Banjou Ginga, Hirohiko Kakegawa, Megumi Ogata, Nobutoshi Hayashi, Ryusei Nakao
Zvrst: animirani, zf, akcija, triler
Dolžina: 123 minut
Tonski zapis: japonski
Podnapisi: angleški

Piše se leto 2046. Policist Ross Sylibus je premeščen na Mars. Med njegovim poletom na rdeči planet se na plovilu zgodi umor. Žrtev je slavna country pevka, povrhu pa se izkaže, da gre za »trojko«, robota ki zgleda in čuti kot človek. Na novem delovnem mestu dobi tudi novega partnerja – Armitage, prelepo policistko s slabim obnašanjem. Ko raziskujeta umor te pevke in ostalih žensk na Marsu, prideta na sled zaroti, ki ju lahko stane življenja, še posebej ko sovražniki ugotovijo, da je tudi Armitage »trojka«.


Kot vedno je projekcija namenjena članom Udarnikovega KinoKluba, kar postanete s preprosto prijavo na elektronsko obveščanje (kinoklub@udarnik.eu). Svojo udeležbo lahko potrdite na Facebooku.

Se vidimo.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...