11/02/2014

Legenda o Herkulu (2014)

Če človek pomisli, da je to delo Rennyja Harlina, režiserja, ki nam je serviral izredne akcionerje v devetdesetih letih prejšnjega stoletja, med katere vsekakor spadata Umri pokončno 2 (Die Hard 2) in Poljub za lahko noč (The Long Kiss Goodnight) ter mogoče še Plezalec (Cliffhanger) in Krvavi otok (Cutthroat Island), ki je vsekakor njegova podcenjena piratska avantura, se nikakor ne more nehati čudit, kako je tak režiser lahko zabredel tako globoko, in sicer na samo dno hollywoodskih filmarjev. Film ne ponudi nič več, kot je razvidno iz napovednika, in sicer izredno slabo igro, izredno slabo animacijo in 3D efekte, ki so na ravni kakega cenenega syfy filma, kostumografija pa je naravnost obupna, saj delujejo nastopajoči v kostumih kot manekeni in manekenke na modni pisti. V glavnem, upajmo, da bo naslednji Herkul s "Skalo" v glavni vlogi boljši od te zgodovinsko-mitološke mineštre, ki bi se naj imenovala film. Z eno besedo: Porazno.

OCENA: 1/10

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z  MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024 , ki se bo ponovno o...