29/03/2014

TAVASZI MONDOCON 2014


Tokrat za spremembo poročamo o anime in manga konvenciji, ki bo v mesecu aprilu potekala na Madžarskem. Govorimo o konvenciji Tavaszi Mondocon oz. o spomladanskem Mondoconu, ki bo letošnje leto potekal v soboto, 26. aprila, in nedeljo, 27. aprila, in sicer na naslednji lokaciji: HUNGEXPO - Hala K, Albertirsai út 10, Budimpešta, Madžarska (glej zemljevid spodaj).

Cena vstopnice za konvencijo je enotna in znaša 3.500 forintov, torej nobenih različnih cen za dvodnevno ali enodnevno vstopnico. Organizatorji obljubljajo marsikaj od cosplay tekmovanj do tekmovanj v video igrah ter še veliko več. Če vas zanimajo dodatne podrobnosti, je najbolje, da odklikate kar na njihovo spletno stran, ki je na voljo tudi v angleškem jeziku. Če pa imate še kakšna vprašanja, pa lahko odklikate na njihovo Facebook stran ali pa kar na njihov Facebook dogodek.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...