08/04/2014

Animoku druženje 13/2014


ANIMOKU DRUŽENJE 13/2014

Kdaj:
Četrtek, 10. aprila 2014, ob 18:00

Kje:
Čajek, Slovenska ulica 4, Maribor

Program:
18:00 Druženje
18:30 Sestanek
20:00 Ogled japonskega filma

Ta četrtek bomo očitno morali izvesti nekoliko drugačen sestanek, in sicer je zaradi novo nastale situacije treba čisto na novo razmisliti, kako bo sploh z nadaljnjimi druženji, kar je tudi razlog za nekoliko drugačno lokacijo in odpoved ogleda filma, saj smo na vrat na nos izgubili dostop do Kulturnega Inkubatorja. To pomeni, da so vsaj trenutno odpovedana vsa nadaljnja druženja in projekcije, razen kino druženj. O vsem vas bomo sproti obveščali na naši FB strani, tako da "stay tuned".

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...