03/11/2014

Anime K dobi tudi nadaljevanje v obliki mange


Pri Kodanshini reviji ARIA so prejšnji mesec prek Twitterja sporočili, da bo Yui Kuroe ilustriral mango K -Countdown, katera bo začela izhajati v februarski številki, ki izide 27. decembra. Manga bo prikazovala dogodke po animejskem celovečercu K: Missing Kings z vidikov različnih likov.

Kuroe je pred tem delal na mangah K -Days of Blue- in K: Memory of Red, ki prikazujeta stranski zgodbi animeja. Ta medijski projekt je služil kot inspiracija za številne druge manga naslove, med drugim tudi za K―Lost Small World―, katere avtor je Yoru Ōkita, K: The First, katere avtor je Rin Kimura, in Gakuen K, katere avtor je Jiro Suzuki.

Na uradnem Twitter računu za animejski projekt K so prejšnji mesec sporočili tudi, da je za leto 2015 v pripravi produkcija nadaljevanja franšize, vendar niso napisali v kakšnem animejskem formatu.

Vir. ANN

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igra Donkey Kong Country Returns dobi HD različico

Nintendo je na torkovem Nintendo Directu sporočil, da bo priljubljena igra Donkey Kong Country Returns , ki je leta 2010 prvotno izšla na k...