21/11/2014

CroTaku Fest v Zagrebu

Zadnji mesec letošnjega leta se približuje, z njim pa še zadnje konvencije pri nas in v naši bližnji okolici. Medtem ko bo sredi decembra pri nas v Ljubljani potekala že tradicionalna konvencija Makkon, bodo v Zagrebu letos prvič priredili konvencijo CroTaku Fest, ki bo potekala v soboto, 6. decembra 2014, in nedeljo, 7. decembra 2014. Odvijala se bo v prostorih Buena Vista Cluba Zagreb, Savska 120, Zagreb, Hrvaška (glejte zemljevid spodaj).

Program konvencije še zaenkrat ni znan. Vstopnina na konvencijo znaša 10 HRK (1,30 €). Če vas zanimajo dodatni podatki o konvenciji, pa je najbolje, da odklikate na njihovo uradno stran na socialnem omrežju Facebook ali na dogodek na tem istem socialnem omrežju, kjer lahko potrdite svojo udeležbo.