17/11/2014

Dve kompilaciji s Hatsune Miku

Založbi Warner Music Japan in Victor Entertainment bosta 10. decembra izdali vsaka svoj kompilacijski album s Hatsune Miku v dveh različnih edicijah. Albuma se bosta imenovala Download feat. Hatsune Miku in Upload feat. Vocalist.
Prvi album bo vseboval 16 skladb, slednji pa 14. Oba bosta vsebovala skladbo Connecting, katero je spisal halyosy, slavni tektopisec za spletni portal Nico Nico in nekdanji član skupine absorb. Naslovnici pa je dizajniral Harold Sakuishi, avtor rockbandovske mange BECK.

Oba albuma vsebujeta še neizdane skladbe velikih založnikov kot tudi že poznane in nove skladbe. Založbi sta pred kratkim na splet naložili tudi napovednika za prihajajoča albuma, katera si lahko ogledate spodaj.

Vir: JaME