29/11/2014

Obvestilo glede novičk in projektov


Kot ste lahko opazili, se je zadnje dneve nekoliko zmanjšalo število objavljenih novičk. Razlog leži v tem, da sem do konca leta nekoliko zaseden, tako da žal nimam preveč časa spremljati novosti. Brez skrbi, po novem letu se bomo vrnili na vseh večjih področjih - novičkarskih in podnaslavljalskih (začenši s podnapisi za japonski igrani film Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen). Zaenkrat pa se opravičujem za nekoliko manj novičk in prosim za razumevanje. Kratke informacije na Facebooku pa bodo objavljene nemoteno, tako da vas glede tega ne rabi skrbeti.

Upam torej, da se bomo ninja Kekci in Mojce v letu 2015 vrnili prerojeni in z novimi močmi zakorakali novim izzivom naproti. Ob tej priložnosti vam želim zaželeti še prijetne predpraznične dneve, ki so pred nami v tem zadnjem mesecu letošnjega leta.

Lp

Zuppy-san

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z  MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024 , ki se bo ponovno o...