05/02/2015

Yaoicon & Yuricon 2015


Prišlo nam je na ušesa, da bo v soboto, 14., in nedeljo, 15. februarja 2015 v Zagrebu potekala konvencija Yaoicon & Yuricon 2015. Odvijala se bo na naslednji lokaciji: Harambašićeva ulica 19, Zagreb, Hrvaška (glejte zemljevid spodaj). Vstopnina na konvencijo znaša 20 hrvaških kun oz.2,60 €.
Posebna gostja konvencije bo cosplayerka Reika Arikawa, ki jo lahko vidite na sliki zgoraj. Dogajanje na konvenciji bo vsekakor pestro, saj bodo potekali številna tekmovanja in številni natečaji. Če ste oboževalec yaoi ali yuri žanra, potem je to vsekakor konvencija, ki je ne smete zamuditi. Za dodatne informacije lahko odklikate na dogodek na socialnem omrežju Facebook ali na YaoiCon Croatia stran na Facebooku. Točen program konvencije pa še zaenkrat ni znan, vendar ga vsekakor lahko pričakujete v naslednjih dneh.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...