31/03/2015

Animoku druženje 2/2015

Prejšnji petek je bilo poskusno druženje skupine Animoku s projekcijo, ki se je izkazalo za dokaj uspešno, tako da smo se odločili, da se bomo skušali vrniti na stara pota, ko smo vsak teden prakticirali druženja. Tako bo že ta petek, 3. aprila 2015, ob 18. uri naslednje druženje s projekcijo (Animoku druženje 2/2015), ki bo ponovno potekalo v kletnem prostoru Twist bara na Koroški cesti 62 v Mariboru.

Tokrat si bomo ogledali en japonski film, za katerega bomo izdali samo to, da je delo japonskega filmskega virtuoza Takashija Miikeja. Za kateri film gre, pa se boste lahko prepričali, če nas boste osebno obiskali in se včlanili v našo skupino (potrebujemo samo vaš e-mail in/ali Facebook kontakt), da boste obveščeni o tem, kaj se določen teden gleda. Druženja so namenjena članom skupine Animoku, kar pa, kot vidite, lahko postanete zelo enostavno.

Ta teden je torej program sledeči:
18:00 Druženje z družabnimi igrami in karaoke
21:00 Ogled japonskega filma

Se vidimo.

Večer animejev in družabnih iger 7/2024

V soboto, 30. 3. 2024, ob 17. uri ste ponovno vabljeni v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru na Večer animejev in družabnih ...