20/03/2015

Večeri kitajskih filmov aprila v Ljubljani


Konfucijev inštitut Ljubljana v mesecu aprilu organizira večere kitajskih filmov, ki se bodo vsak četrtek ob 19. uri predvajali v kavarni Sputnik, Tržaška cesta 128, Ljubljana. Organizatorji pa hkrati tudi obveščajo, da je število sedežev omejeno, in sicer na 15, zato se je na projekcijo treba prijaviti, kar lahko storite na spletni strani Konfucijevega inštituta. Vse projekcije pa so brezplačne.

Pričetek večerov bo v četrtek, 2. aprila 2015, ob 19. uri, ko si boste lahko ogledali film The Legend of the Swordsman. V naslednjih tednih pa se bodo potem še zvrstili filmi Once Upon a Time in China 3, The Road Home in dokumentarec The Forbidden City. Filmi bodo predvajani z angleškimi podnapisi. Napovednike zanje si lahko ogledate spodaj, opise pa najdete na spletni strani Konfucijevga inštituta, do katere lahko dostopate na povezavi zgoraj.

The Legend of the Swordsman

Once Upon a Time in China 3

The Road Home

Vira: Napovednik.com, Konfucijev inštitut

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z  MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024 , ki se bo ponovno o...