20/04/2015

Animoku druženje 4/2015


Ta petek, 24. aprila 2015, bo 18. uri v Twist baru, Koroška c. 62, Maribor spet potekalo druženje naše skupine, in sicer že četrto v letošnjem letu. Kot že vsa prejšnja druženja doslej bomo tudi to zaključili z ogledom celovečerca, ki tokrat ni animiran temveč igrani. Povemo lahko samo, da gre ponovno za eno mojstrovino japonskega filmskega virtuoza Takashija Miikeja. Če vas zanima katero, pa je najbolje, da se nam pridružite v petek in preverite sami.

Program bo kot vedno sledeči:

18:00 Druženje z družabnimi igrami in karaokami
21:00 Ogled filma
23:10 Druženje in zaključek

Trenutno imamo na voljo igre kot so Uno, štiri v vrsto, Črni Peter, Cards Against Humanity, Hanafuda (sedaj končno tudi s pravili) in Upss! Ena. Vsekakor lahko kakšne namizne in družabne igre tudi prinesete s sabo. Tudi ta teden bomo poskrbeli, da bo na voljo bralni kotiček s knjigami in mangami. Kar pa se tiče karaok, pa je trenutno na voljo preko 1400 skladb v različnih jezikih od slovenskega pa vse do japonskega.

V prihodnje pripravljamo še različne druge aktivnosti, med katerimi je vsekakor tudi One Piece D20 RPG. Sporočamo pa vam tudi, da bo na vašo željo v mesecu maju prišlo do majhnih sprememb pri naših petkovih druženjih, saj bodo projekcije po novem vsak drugi teden, medtem ko bo ob petkih, ko ne bo projekcije, več časa za druženje, družabne igre in karaoke,

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...