01/05/2015

Animoku druženje 5/2015

V petek, 8. maja 2015, ob 18. uri nadaljujemo z Animoku druženji v Twist baru, Koroška c. 62, Maribor. Na tokratnem druženju si bomo ogledali igrano adaptacijo ene najpopularnejših mang na Japonskem v devetdesetih letih prejšnjega stoletja, katero si je zamislil Nobuhiro Watsuki. Govora je o mangi RUROUNI KENSHIN. V tem primeru gre za prvi film trilogije, tudi druga dva sledita v prihodnje. Program, ki smo si ga zamislili ta petek, je sledeči:

Druženje ob družabnih igrah in karaokah

Ogled filma RUROUNI KENSHIN

Druženje in zaključek

Če ste član skupine Animoku, lahko do dogodka dostopate tudi na socialnem omrežju Facebook, in sicer tukaj. Član postanete popolnoma preprosto. Udeležite se enega izmed naših druženj, mi pa vas potem na osnovi vaših podatkov (e-mail, Facebook račun) dodamo v skupino.

Se vidimo!