Krvodajalska akcija ANIME BLOOD DONOR 2/2015


torek, 9. junija 2015, ob 15:30 bo v prostorih Centra za transfuzijsko medicino, Ljubljanska ulica 5, Maribor potekala druga letošnja krvodajalska akcija ANIME BLOOD DONOR, ki jo pripravljamo skupaj s primorskim društvom Animov.
Če torej obožujete animeje, mange in ste nasploh "geek", potem se opogumite in bodite junaški, pravični ter trdoživi kot vaš najljubši heroj v kakšnem animeju, mangi, filmu, seriji ali igri. Nikoli se ne ve, morda bo prav vaša kri tista, ki bo rešila kakšno življenje.

V kolikor ste se odločili darovati kri, potem lahko svojo udeležbo potrdite v dogodku, ki smo ga ustvarili na socialnem omrežju Facebook.

Po krvodajalski akciji pa se nam lahko pridružite še pri ogledu filma katastrofe SAN ANDREAS, ki si ga bomo ogledali v mariborskem Cineplexxu. Točno uro, kdaj se film predvaja, bomo še sporočili. Če ste član skupine Animoku, lahko do Animoku kino dogodka dostopate tudi tukaj.

Se torej vidimo na krvodajalski.

Komentarji