20/03/2016

DEAD CHILDREN se razhajajo

Visual Kei skupina Dead Children je javnosti sporočila, da se meseca junija njihova skupna glasbena pot končuje. Kvintet bo tako 29. junija v Ikebukuro RUIDO K3 imel še zadnji koncert, ki bo nosil naslov DEAD CHILDREN PARTY~The final curse.

Skupino sta leta 2015 ustanovila bivša Aliene Ma’riage člana MAST in Ray. Tako je skupina marca lani izdala debitanstki single CLOSET, temu pa je avgusta sledil še mini album HAUNTED VOX. Sedaj se je torej izkazalo, da od te skupine ne moremo več pričakovati nobene novosti, saj se po dobrem letu delovanja dokončno razhaja.
Takšna so torej pota skupin, nekatere se lahko na sceni obdržijo vrsto let, spet druge pa že po kratkočasni dejavnosti potonejo in za sabo pustijo svojo glasbo, ki jih vsaj deloma ovekoveči. Spodaj si lahko tako ogledate še glasbeni spot za njihovo skladbo BLACK LILY.

Vir: JaME