07/11/2016

Večer animejev in namiznih iger 11/2016


To soboto, 12. novembra 2016, vas ob 17. uri znova vabimo na Večer animejev in namiznih iger, ki ga naša skupina Animoku organizira pod okriljem društva Zlati Goblin v Vetrinjskem dvoru, Vetrinjska ulica 30, Maribor.
Tokratno druženje zabeležuje majhne spremembe, saj si bomo tokrat prvič najprej ogledali animejsko projekcijo in šele nato nadaljevali s programom. Sprememba je tudi ta, da so igre igranja domiošljijskih vlog (RPG) odslej po dogovoru, medtem ko je igranje namiznih iger in iger s kartami stalnica. Tokratna projekcija je drugi del animejske adpatacije mange Buddha, katere avtor je Osamu Tezuka. Animejska adaptacija nosi naslov Buddha 2: The Endless Journey in bo predvajana v izvirnem japonskem tonskem zapisu z angleškimi podnapisi.


Tokraten program bo torej sledeči:
17:00 Začetek programa
17:30 Ogled animeja: BUDDHA 2: THE ENDLESS JOURNEY

19:00 Prosto igranje namiznih iger

Vašo udeležbo na dogodku lahko potrdite tudi na socialnem omrežju Facebook, če kliknete na povezavo tukaj.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...