13/11/2016

Večer animejev in namiznih iger 12/2016


V soboto, 19. 11. 2016, bo od 16. ure dalje v Vetrinjskem dvoru (prostor Freske), Vetrinjska ulica 30, Maribor še predzadnjič letos potekal Večer animejev in namiznih iger, ki ga naša skupina Animoku organizira pod okriljem društva Zlati Goblin.

Tokratni program za spremembo ne bo vključeval animeja, temveč igrano adaptacijo ene izmed popularnejših japonskih mang. Tako bo program tokratnega druženja naslednji:

16:00
Začetek programa

16:30
Ogled filma LIBRARY WARS
(japosnki tonski zapis in angleški podnapisi)

19:00
Prosto igranje namiznih iger/RPG-jev

21:00
Animoku sestanek

Svojo udeležbo na dogodku lahko potrdite tudi na socialnem omrežju Facebook, če kliknete na povezavo tukaj. Spodaj prilagamo še napovednik za tokratno projekcijo, ki vas bo, vsaj upamo, prepričal, da si ogledate film.Vstop na dogodek je prost.

Se vidimo.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igra Donkey Kong Country Returns dobi HD različico

Nintendo je na torkovem Nintendo Directu sporočil, da bo priljubljena igra Donkey Kong Country Returns , ki je leta 2010 prvotno izšla na k...