29/05/2017

Večer animejev in namiznih iger 10/2017


Naslednji Večer animejev in namiznih iger prihaja že to soboto, 3. 6. 2017, ob 16. uri, ko se bomo znova družili v prostoru Freske v Vetrinjskem dvoru, Vetrinjska ulica 30, Maribor ob ogledu animejske uspešnice in različnih namiznih igrah ter igrah s kartami. Vstop na dogodek je še zmeraj prost, svojo udeležbo pa lahko potrdite tudi v dogodku na socialnem omrežju Facebook, in sicer tukaj.

Tudi to soboto se s projekcijo podajamo v kiberpunkovske vode, saj si bomo ogledali prvi in drugi del animeja Ghost in the Shell: Arise (Duh v školjki: Vstajenje). Anime se bo predvajal v originalnem japonskem tonskem zapisu z angleškimi podnapisi in ni primeren za gledalce, mlajše od 15 let. Po projekciji pa bo zopet sledilo igranje različnih namiznih iger in iger s kartami do poznih večernih ur. Tako bo tokratni program sledeč:

16:00
Začetek

16:30
Projekcija Ghost in the Shell: Arise - Border 1

17:30
Projekcija Ghost in the Shell: Arise - Border 2

18:30
Prosto igranje namiznih iger/iger s kartami

Napovednik za Ghost in the Shell: Arise

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...