16/10/2017

Večer animejev in namiznih iger 15/2017


Po MokuMatsuriju se ponovno vračamo z našim rednim programom, in sicer že s 15. letošnjim Večerom animejev in namiznih iger, ki se bo odvijal v soboto, 21. 10. 2017, ob 16. uri v Vetrinjskem dvoru (prostor Freske - glejte sliko na koncu objave), Vetrinjska ulica 30, Maribor. Vstop na dogodek je še zmeraj prost, svojo udeležbo pa lahko potrdite tudi na socialnem omrežju Facebook, in sicer tukaj.

Tokrat si bomo privoščili ogled animejske poslastice A Silent Voice (Koe no Katachi), ki nudi povsem življenjsko pripoved o osnovnošolskem in srednješolskem znašanju nad drugačnimi in manj srečnimi ljudmi. Zgodba govori o Shouyi Ishidi, ki se s sošolci znaša nad gluhim dekletom Shouko Nishimiya. A ko mati gluhega dekleta o tem obvesti šolo, je glavni krivec samo on, kar ga zaznamuje ter preganja celo osnovno in srednjo šolo. Ker Shouya obžaluje svoja pretekla dejanja, se odloči, da se bo za svoje napačno početje odkupil in nekako opravičil Shouko. Anime se bo predvajal z originalnim japonskim tonskim zapisom in angleškimi podnapisi.

Na dogodku tudi ne bo manjkalo namiznih iger, ki jih boste lahko preizkusili. Tokrat pa smo za vas pripravili tudi predstavitev ob igranju za igro Cards Against Humanity, ki jo sedaj končno lahko uradno dobite tudi v Sloveniji.

Tokratni program, ki smo ga pripravili za vas, je torej sledeči:

16:00-16:30
Začetek

16:30-19:00
Ogled animeja KOE NO KATACHI (A SILENT VOICE)

19:00-21:00
Predstavtev in igranje igre CARDS AGAINST HUMANITY

19:00-23:59
Prosto igranje namiznih iger


Napovednik za A Silent Voice


Kje v Vetrinjskem dvoru nas najdete

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...