11/02/2019

Večer animejev in namiznih iger 1/2019

V soboto, 16. 2. 2019, ob 17. uri se v Vetrinjski dvor (projektni prostor Freske), Vetrinjska ulica 30, Maribor vračajo Večeri animejev in namiznih iger. Tudi v novem letu je vstop na vse dogodke prost.

Tokratni dogodek bo v znamenju japonskega duha, saj si bomo najprej ogledali prva dva dela animeja Code Geass: Akito the Exiled, ki se bosta predvajala z originalnim japonskim tonskim zapisom in angleškimi podnapisi in za katera si lahko napovednik ogledate spodaj, nato pa bo sledila predstavitev in igranje igre Samurai Spirit, ki jo lahko igra od 1 do 7 igralcev in je zelo preprosta taktična igra, pri kateri morajo posamezniki sodelovati skupaj in ubraniti vas pred vedno močnejšimi napadalci.
Tako bo tokratni program, ki smo ga pripravili za vas, sledeči:

17:00 - 19:15
Ogled animeja Code Geass: Akito the Exiled - Episode 1 & 2

19:15 - 23:59
Prosto igranje namiznih iger

19:30 - 21:00
Predstavitev in igranje namizne igre Samurai Spirit

Svojo udeležbo na dogodku lahko potrdite tudi v dogodku na socialnem omrežju Facebook, in sicer tukaj.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...