22/03/2019

Prihaja animirani celovečerec Goblin Slayer

Goblin Slayer je serija temačnih fantazijskih lahkih romanov japonskega avtorja Kumoja Kagyuja, ki jih je ilustriral Noboru Kannatuki. Ti romani so dobili tudi dve adaptaciji v obliki mange. Avtor prve adaptacije je Kousuke Kurose in izhaja v reviji Monthly Big Gangan, avtor druge, ki izhaja v isti reviji, pa Masahiro Ikeno. Lahki romani so dobili tudi predzgodbo v obliki mange, katere avtor je Kento Eida in izhaja v reviji Young Gangan.

Oktobra 2018 pa je štorija dobila tudi televizijsko animejsko serijo iz studia White Fox, ki je te dni najavil, da na japonska velika platna prihaja še animirani celovečerec, ki bo nosil naslov Goblin Slayer: Goblin's Crown. Točen datum izida in vse ostale podrobne informacije še zaenkrat niso znani, si pa na desni strani lahko ogledate plakat za prihajajočo avanturo.Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konvencija UmiKo 2024 je pred vrati

To soboto, 20. 4. 2024, od 11. ure dalje bo v Osnovni šoli Koper potekala konvencija UmiKo 2024 , ki jo organizira istoimensko društvo na ...