27/01/2020

Na Netflix prihaja japonska drama 37 Seconds

Japonska drama 37 Seconds, ki govori o Yumi, dekletu, ki trpi za cerebralno paralizo in si želi postati mangaka ter se počuti ujeto v družbenih in družinskih obveznostih, zaradi česar se poda na nenavadno potovanje, na katerem začne odkrivati spolno svobodo in osebno osvoboditev, prihaja konec tega meseca na Netflix. Film si bo tako mogoče ogledati na storitvi s pretočno vsebino že ta petek, 31. januarja 2020.

Film je režirala Hikari, katere pravo ime je Mitsuyo Miyazaki in za katero je to celovečerni prvenec. V filmu, ki je na 69. festivalu Berlinale bil nagrajen z nagradama CICAE Art Cinema Award in Panorama Audience Award, pa nastopajo Mei Kayama, Misuzu Kanno, Shunsuke Daitoh, Makiko Watanabe, Yoshihiko Kumashino, Minori Hagiwara, Shohei Uno, Yuka Itaya, Kiyohiko Shibukawa, Eita Okuno, Haruka Imou in Toshinori Omi.

Krajši napovednik z angleškimi podnapisi si lahko ogledate spodaj, daljši pa je dosegljiv na povezavi tukaj.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...