Spenser Confidential prihaja marca na Netflix

Netflix je te dni na splet splavil prvi napovednik za akcijsko kriminalko Spenser Confidential, najnovejše filmsko sodelovanje režiserja Petra Berga (Hancock, Battleship) in igralca Marka Wahlberga (All the Money in the World, Ted), ki sta sodelovala že pri filmih, kot so Lone Survivor, Deepwater Horizon, Patriots Day in Mile 22. Napovednik si lahko ogledate spodaj.

V tej akcijski kriminalki poleg Wahlberga igrajo še Alan Arkin (Argo), Winston Duke (Black Panther), Bokeem Woodbine (Riddick) idr., scenarij za film, ki sloni na romanu Acea Atkinsa in Roberta B. Parkerja, pa sta spisala Brian Helgeland (L.A. Confidential) in Sean O'Keefe.

Napovednik poleg video materiala razkriva tudi datum izida filma, ki bo na širna prostranstva spleta oz. storitev s pretočno vsebino prihrumel v petek, 6. marca 2020, kar je razvidno tudi s plakata na desni strani.

Komentarji