14/07/2021

Animoku Okusomanija #5: Tapioka kroglice, tapioka puding in mochi

Rubrika Animoku Okusomanija se s svojim petim člankom seli iz blogovske oblike v vlogersko obliko, saj smo celotno zadevo tokrat pripravili v dokaj dolgem posnetku, ki vključuje pripravo kar treh jedi oz. pijač, in sicer:
Celoten posnetek si lahko ogledate spodaj, za posamezne odseke posnetka pa lahko kliknete na zgornje tri povezave. Zadeva je nastala kot del našega programa za Novoletni MokuMatsuri, ki je potekal konec lanskega leta, tako da vse posnetke s tega dogodka najdete, če kliknete na povezavo tukaj.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...